KONST / Litografier / Färglitografi 12113134
nr 1211 3134
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Sjögågel. Signerad, numrerad 37/40, bladets mått: 63x46 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:04:57
13/10 13:54:00
22 okt